Hopp til innhold

KM sprintstafett/Ranheimstafetten

  • Når: 08.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Saupstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjarkøy, Gustav Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Sondre Forren Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dille-Grytnes, Ola Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ervik, Angel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøttvik, Hermann Aune Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jenssen, Allan Nordstrand Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jullumstrø, Filip Kvarsnes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogstad, Jørgen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogstad, Simen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Nikolai Nemeth Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Fredrik Eldor Remen Klubb Malvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langørgen, Ola Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Martin Trætli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Backlund, Filip Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkvik, Kristoffer Mælan Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Danielsen, Johannes Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Danielsen, Håkon Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dretvik, Åsmund Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjellvikås, Erik Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fremstad, Caspian Eid Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haseth, Matheo Anthun Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hegstad, Jonas Moe Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmern, Luca Melis Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsrud, Mathias Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jullumstrø, Felix Kvarsnes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Markus Gunnesmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langørgen, Amund Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lilledal, Marius Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Luu, Liam Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyshagen, Kornelius Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malmo, Sivert Skjærvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malvik, Tormod Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malvik, Einar Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nervik, Ruben Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Robin Sogn Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Panzner, Frida Louise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramberghaug, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rikstad, Leo Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Singstad, Vetle Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Mikkel Strømsøe Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerve, Jonas Børset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerve, Jakob Børset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Patrick Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørgård, Thobias Jenssen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Talic, Eldar Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trondseth, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vik, Jørgen Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vullum-Bruer, Iver Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wist, Martin Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østgård, Audun Selle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breivik, Mari Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Iris Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byneset IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nesbakken, Matilde Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønne, Marie Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensheim, Mille Stenberg Klubb Byneset IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øien-Abrahamsen, Lise Emilie Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øien-Abrahamsen, Lina Alice Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggan, Torild Klubb Rennebu IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ytterhus, Guro Klubb Rennebu IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dille-Grytnes, Inga Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Solveig Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heggelund, Pernille Dyrhaug Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jullumstrø, Ilea Marie Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvlihaugen, Anna Dyrnes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Neumann-Larsen, Maja Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Panzner, Selma Marie Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, June Askim Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rytter-Husby, Ulrikke Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seim, Vilja Marie Rogstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund-Larssen, Ida Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Anna Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølmheim, Emma Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østgård, Solveig Selle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF