Hopp til innhold

Olympia Sport/Vauhti Pure Cup 3- Heddalsprinten- fristil, fellesstart

Normaldistanse fristil, Fellesstart Olympia Sport/Vauhti Pure-cup 3

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Notodden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles klasse fra 3 til 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Nora Dahl Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekken, Live Flatland Klubb Hjartdal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Viljar Klubb Tinn IL Ski Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hefre, Emil Barikmo Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegna, Sondre Jensen Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Jucinskaite, Signe Klubb Sauland IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosebø, Gunhild Klubb Sauland IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælandsmo, Olea Murtnes Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Elias Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Martine Lia Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Teljebäck, Herman Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Sofie Ryen Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Jonas Ryen Klubb Heddal IL Klasse Felles klasse fra 3 til 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nåvik-Mæland, Emil Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Roalstad, Filip Grandalen Klubb Kroken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Urdalen, Syver Hagen Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekkli, Steinar Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kasin, Jon Tobias Klubb Heddal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tresland, Aksel Sauro Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Sondre Dahl Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Særsland, Nikolai Haukås Klubb Heddal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berntzen, Martin Eilefstjønn Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleiv, Jon Mathias Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleiv, Olav Anker Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilssen, Luca Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordbø, Thomas Kolnes Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eintveit, Knut Klubb Tinn IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haug, Andreas Aasen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moseid, Torjus Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Særsland, Adrian Haukås Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hove, Sigurd Trondssønn Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Espedalen, Anders Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holløkken, Martin Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kasin, Leon Alexander Klubb Heddal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Vebjørn Espedalen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elgen, Elias Klubb Hjartdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erikstein, Olaf Sætra Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jucinskas, Vykintas Klubb Sauland IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smylingsås, Olav André Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teljebäck, Ludvig Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Volland-Odden, Eilev Klubb Tinn IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brauti, Mathea Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dorholt, Lise Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hannah Klubb Drangedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Dorthea Sætra Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Guro Espedalen Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersdal, Elise Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sageie, Ane Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eintveit, Synne Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helås, Ingebjørg Kristine Skilbred Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leidal, Uma Eple Klubb Rjukan IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gaastjønn, Mari Klubb Åmdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reiersdal, Matilde Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Ann-Cecilie Knutsen Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moseid, Tuva Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathilde Klubb Drangedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Ingrid Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekken, Anne Flatland Klubb Hjartdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Thirill Tråer Klubb Gransherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moseid, Elina Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borkamo, Tuva Dahl Klubb Heddal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helås, Sigrid Elisabeth Skilbred Klubb Skarphedin, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nystog, Nora Johanne Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Trude Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Emil Knutsen Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtbø, Are Klubb Åmdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Taranger, Jonathan Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holløkken, Jonas Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hove, Halvor Trondssønn Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruun, Nils Anders Klubb Kilebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hekkli, Pål Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Horgen, André Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Johnsen, John birk Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Onsøien, Jon Bjarne Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rinde, Eivind Frode Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
nif-epi04, 04
Foto: NSF