Hopp til innhold

Beiarennet sprint friteknikk/SpareBank1-cup

NB! Endret fra klassisk til fristil pga snøforholdene. Nesbyen IL v/langrennsgruppa arrangerer Beiarennet sprint i friteknikk. 5. renn i SpareBank1 cup.

  • Når: 01.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nesbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 01.03.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 01.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF