Hopp til innhold

Beiarennet sprint friteknikk/SpareBank1-cup

NB! Endret fra klassisk til fristil pga snøforholdene (fristil for ALLE klasser selv om noen klasser viser klassisk stilart). Nesbyen IL v/langrennsgruppa arrangerer Beiarennet sprint i friteknikk. 5. renn i SpareBank1 cup.

  • Når: 01.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nesbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 01.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Jönsson, Alva Maja Nicholina Klubb Hemsedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Riise-Haraldset, Ella Klubb Nesbyen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Rukke, Vetle Klubb Nesbyen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hølto, Emil Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Ådne Indbjør Klubb Nesbyen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Eivind Sehl Klubb Fjellet IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tyribakken, Embrik Klubb Nesbyen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skolt, Sivert Kristiansen Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hølto, Vetle Eskild Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Flåværingen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørch, Emil Sehl Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval, Elias Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juven, Erlend Klubb Nesbyen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rukke, Brage Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Even Ødegård Klubb Bromma IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Torbjørn Rukke Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rødningen, Brage Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tolpinrud, Noah Bringo Klubb Nesbyen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndal, Oline Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudbrandsrud, Tomine Sofie Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Komba, Sissel Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lover, Vita Kaatje Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mari Arnegard Klubb Ål IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjong, Pauline Rustberggard Klubb Gol IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lappegard, Iselin Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Flåværingen, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Jori Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lappegard, Angelika Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval, Johanna Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kahrs, Hermine Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Jenny Mercedes Sehl Klubb Fjellet IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Riise-Haraldset, Mali Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønndal, Ella Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen-Hamre, Thea-Anine Klubb Nesbyen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusås, Lia Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæternes, Ella Geirsdottir Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Flåværingen, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sverre Andreas Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF