Hopp til innhold

SP1-CUP NR 6 Duathlon - Avlyst

Siste renn i ST-cup 2019/20. Duathlon, klasser fra 13 år og oppover (iht. rennreglement)

  • Når: 22.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 22.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 18 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix