Hopp til innhold

SP1-CUP NR 5 Langrennscross - AVLYST

  • Når: 21.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 21.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tokle, Olav Dalsegg Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dalevoll, Lars Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

Menn senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix