Hopp til innhold

Grenland Rulleskicup

Onsdag 4.september. Renn 2, Sprint Klassisk, Stathelle Ski. Grenland Rulleskicup er et samarbeid mellom IL Hei, Gulset IF, IL Hauken, Stathelle Ski, IF Ørn og Stridsklev IL. Cupen består av 4 forskjellige renn og er åpen for alle klasser.

  • Når: 04.09.2019
  • Oppstart: 18:09
  • Hvor: Stathelle
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skolem, Olav Klubb Langesund IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Ole Andreas Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Hans Martin Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leirflaten, Even Sterner Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvik, Oda Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ann-Cecilie Knutsen Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavenes, Vårin Klubb Bamble IF Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Terje Pedersen, NTB Scanpix