Hopp til innhold

KM fristil fellesstart normaldistanse - Borgen Skiarena

If Ørn inviterer til Kretsmesterskap i normaldistanse fristil fellesstart 26. januar 2020. NB! Rennet er flyttet til Borgen skiarena, Svarstad. Rennet arrangeres i friteknikk. Det arrangeres Kretsrenn for 8-12 år i forkant av kretsmesterskapet, 8-10 år intervallstart, 11-12 år fellesstart. Start kl. 12.00 i kretsrenn og ca. kl. 13.00 i KM klasser Klasser og løype: J/G 8-10 år, 1 km (intervallstart) J/G 11-12 år, 2 km (fellesstart) J/G 13-14 år, 3,5 km J 15-16 år, 5 km G 15-16 år 5 km. M17- M Senior, 10 km K17 – K Senior, 5 km

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Svarstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hem, Tor-eivind Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysebo, Sigurd Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rimeslåtten, Emil Trovik Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjulstad, Sigurd Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallakstad, Jonathan Schøne Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Syversen, Linus Huseby Klubb Botne SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hagland, Jesper Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vik, Leon Andreas Amandussen Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stavnum, Jonas Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langslet, Sjur Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Didriksen, Håkon Elias Winther Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredriksen, Emil Hvidsten Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Marius Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Ludvig Johansen Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavnum, Ulrik Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langslet, Else Marie Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hannah Klubb Drangedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Aukland, Moa Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Aukland, Mollie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathilde Klubb Drangedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjulstad, Tiril Tepsel Klubb Svarstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Malou Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutzen, Olivia Klubb Stokke IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjulstad, Karoline Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harstad, Trude Klubb Skarphedin, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Sponberg, Lena Klubb Stokke IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blindheim, Eivind Maurseth Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Johnsen, John birk Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rinde, Eivind Frode Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF