Hopp til innhold

Mjøndalsrennet

Åpent sone-/kretsrenn for klassene 8-12 år. Landsrenn for klassene 13 år og eldre Ordinær påmelding er nå stengt. Det er mulig med etteranmelding i min idrett frem til torsdag 13.2 kl 12 mot etteranmeldingsgebyr etter gjeldende satser og bestemmelser fra NSF. Deretter vil det være mulig med etteranmelding på rennkontoret så lenge det er ledige nummer. Sted og tid MIF-hytta, Mjøndalen. Lørdag 15.februar. Start fra kl. 11.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mjøndalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsson, Leander Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Birkelund, Jacob Martinius Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Jonas Sæther Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rusten, Magnus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Theodor Wold Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Ovi Leander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreasson, Trygve Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Jesper Grande Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaiser, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øhrn-Erichsen, Matheo Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnæss, Mattis Stensland Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nurminen, Martin Amadeus Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rusten, Sivert Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wilson, Nicolay Karlengen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaiser, Henrik Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedberge-Johansen, Sander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaiser, Martin Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Halle, Oliver Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Birkelund, Christian Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Birkelund, Christopher Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebakken, Kristian Øksnevad Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Halle, Sivert Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Marius Gretland Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jahnsen, Jonas Helland Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kasin, Gustav Bjørhusdal Klubb IL Bevern Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhlerengen, Malin Synnøve Klubb Idrettslaget Ros Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnæss, Othilie Stensland Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jagdum, Liv Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Ella Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skikstein, Vilde Portaas Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ennals, Emily Christina Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråthen, Anna Teigen Klubb Bakke IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybendal, Hedda Louise Klubb Bakke IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Alica Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellemstrand, Savannah Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Elida Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Mathea Lie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Erle Mjelde Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegard-Martinsen, Mia Isabelle Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Ingrid Victoria Bjerkedok Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Solveig Amalie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jagdum, Kari Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Sigrun Margrethe Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John birk Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF