Hopp til innhold

Snåsastafetten 2020

Snåsastafetten 2020. Alle klasser, 3 etapper kl-fri-fri NB - utsatt frist til fredag kl 18 (ingen etteranmelding) og nye løypelengder, se under: G8-10 år: 3x1 km, G11-12 år: 3x2 km, G13-14 år: 3x2 km, G15-16 år: 3x3 km Menn jr.: 3x5 km, Menn sr.: 3x5 km J8-10 år: 3x1 km, J11-12 år: 3x2 km, J13-14 år: 3x2 km, J15-16 år: 3x3 km Kvinner jr: 3x5 km, Kvinner sr: 3x5 km Egne mix-klasser med løpere fra forskjellige lag. Dobbel startkontingent etter 10.01.20 kl. 1800

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bjørgan
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 12.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510
Start 12.01.2020 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aassve-Rohde, Mattias Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergsmo-Trondsen, Ola Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furre, Milan Nikolai Elverum Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanssen, William Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegge, Noah Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helstad, Martine Øren Klubb Terråk IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerkol, Eivind Håpnes Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klykken, Gabriel Skilhagen Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larssen, Erik Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Fredrik Guin Klubb Snåsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Magnus Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagmo, Sebastian Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schwartz, Mia Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther-Danielsen, Mattis Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utstrand, Viljar Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Domås, Jørgen Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamnes, Andreas Klubb Røyrvik IF Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linmo, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Leah Skorstad Klubb Snåsa IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pijl, Steven Joran Klubb Snåsa IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye, Noah Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Røyrvik IF Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Snåsa IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barlien, Ariel Klubb Overhalla IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergsmo, Emil Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergsmo-Trondsen, Nils Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørhusdahl, William Sund Klubb Ogndal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brevik, Benjamin Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brevik, Isak Linmo Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brøndbo, Amund Mathias Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjertsen, Eivind Svarva Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guddingsmo, Ola Lodmund Grande Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guin, Mats Leander Klubb Kvam IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Ludvik Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivarsønn, Ingmar Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kyllo, Lavri Klubb Overhalla IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsem, Ole Martin Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsem, Aksel Andreas Vaag Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linden, Alexander van der Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvmo, Alexander Gaundal Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Maaø-Bentzen, Benjamin Klubb Kvam IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Musum, Sondre Okkenhaug Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mælen, Jakob Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Isak Peder Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Lukas Olsen Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognerud, Isak Holstad Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsholt-Belbo, Kristian Aleksander Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sedeniussen, Henrik Landsem Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Martin Klubb Ogndal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svane, Matheo Strand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyldum, Sigurd Elias Klubb Kvam IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergsmo, Mathea Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekkvassmo, Signe Fjerdingøy Klubb Røyrvik IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busse, Ingeborg Klubb Spillum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eliasdottir, Klara Lovisa Klubb Overhalla IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande-Johannessen, Mia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guddingsmo, Sigrid Sofie Grande Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Kvam IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Ingeborg Jørstad Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opheim, Johanna Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pijl, Annelie Tamar Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rømo, Mina Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsholt-Belbo, Anette Kristine Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schwartz, Malin Klubb Grong IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Kvam IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerkol, Therese Håpnes Klubb Kvam IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aspnes, Live Linmo Klubb Grong IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratberg, Leah Mathilde Kjøglum Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brevik, Oda Linmo Klubb Grong IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaat, Sanna Nordaune Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folstad, Elin Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Synnøve Moen Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Sunniva Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallager, Alde Andrea Rohde Klubb Grong IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegge, Lilli Marie Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelde, Amalie Mediaas Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holien, Selma Eliassen Klubb Spillum IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsgård, Ingrid Bryhn Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Maren Jørstad Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larssen, Tiril Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linmo, Marie Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Leah Guin Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overland, Olise Solbakken Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Alve Marie Olsen Klubb Spillum IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognerud, Ylva Holstad Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudel, Evelyn Friederike Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Amalie Aspnes Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Margrete Riibe Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Ogndal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Todal, Oda Kristine Brumo Klubb Spillum IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utstrand, Tiril Elise Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ålmo, Lene Reitaas Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Arnstein Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaat, Magnus Salamon Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Gøran Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvmo, Vegard Alexander Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nastad, Ivar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye, Gjermund Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westum, Arne Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix