Hopp til innhold

Inderøyrennet

Førjulsrennet. Teamsprint for klassene 8-12 år. Distanserenn 13 år og eldre. I tillegg til vanlig kretsrenn for 8 år og oppover er det mulig for barn i alle aldre, som ikke ønsker å konkurrere å gå et runderenn. I runderenn er det om å gå så mange runder man vil/klarer i skileikløypa (0-7 år på 10 minutter, 8 år og eldre på 15 minutter).

  • Når: 21.12.2019
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Inderøy skipark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Blomsø, Martin Brenne Klubb Ekne IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Hegge, Noah Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Kosberg, Heine Solem Klubb Ekne IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Erlend Neverås Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Ravlo, Odin Frost Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Tyldum, Simen Johannes Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiklestad, Heine Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossan, Brage Henrik Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11-12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Kvam IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Gystad, Runa Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvjan, Aurora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Julie Solberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Solum, Vanja Modell Klubb Namdalseid IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragland, Ida Kvam Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Kvam IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Overvik, Ane Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjelll, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolstad, Jonas Austmo Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Mix 8-10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Bardal, Konrad Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Fossan, Sverre Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Holtan, Ludvik Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Kaldahl, Brage Molden Klubb Beitstad IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Kammen, Matilde Holtan Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvistad, Siljan Saursaunet Klubb Kvam IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Langås, Lucas Cihan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Langås, Demir Matheo Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Maaø-Bentzen, Benjamin Klubb Kvam IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Matberg, Iver Tronstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Ulrik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Kvam IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Rudel, Evelyn Friederike Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellegrind, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Skrove, Elise Stavdahl Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Tyldum, Sigurd Elias Klubb Kvam IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Kristina Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Vedul, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Vestheim, Eline Klubb Frol IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Ola Jørstad Klubb Leksdal IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix