Hopp til innhold

Kretssamling 13/14 åringer Oslo Skirkets

Oslo Skikrets inviterer alle Langrennsløpere født 2006 og 2007 til barmarkssamling. Vi håper så mange som mulig deltar. Målet er at utøvere og trenere blir kjent på tvers av klubbene.

  • Når: 12.10.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bogstad Skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.10.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.10.2019 Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Spydevold, Felix Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stokker, Iver Giske Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tonby, Martin Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling

G 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hanoa, Alexander Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling

J 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Husstad, Nora Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lunde, Jenny Olea Klausen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vogt-Lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wahl, Gyda Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling

J 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Bjørbæk, Rikke Ditlefsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Jenssen, Julie Argel Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
NIF-EPI03, 03
Ole Martin Wold/ NTB Scanpix