Hopp til innhold

PETIT TOUR DE TISTEDAL - KM Rulleski 2019

Lørdag 24. og søndag 25. august 2019 er det igjen duket for «Petit Tour de Tistedal» i regi av Tistedalen FL - en minitour på rulleski, bestående av tre renn/distanser som går over to dager og som etter hvert er blitt en årviss tradisjon. Konkurransene arrangeres i og/eller i tilknytning til rulleskiløypa i Tistedalen skianlegg, og lørdagens normaldistanserenn i fristil teller både sammenlagt i minitouren og separat som KM for Østfold Skikrets. I tillegg til konkurransene som inngår i «Petit Tour de Tistedal» som er forbeholdt løpere f.o.m. 13-årsklassen og oppover, arrangeres rulleskirenn for barn f.o.m. 12 år og yngre både lørdag og søndag.

  • Når: 24.8 - 25.08.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: HALDEN
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G10 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G10 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G11 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G11 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G12 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G12 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G13 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G13 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G14 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G14 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G15 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G15 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G16 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G16 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse G9 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G9 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J10 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J10 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J11 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J11 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100
Start 24.08.2019 Klasse J12 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J12 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J13 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J13 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J14 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J14 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J15 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J15 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J16 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J16 Øvelse Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse J9 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100
Start 25.08.2019 Klasse J9 Øvelse Sprint, fri Startkontingent 100
Start 24.08.2019 Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse K 17 år Øvelse Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse K 18 år Øvelse Skiathlon Startkontingent 115
Start 24.08.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115
Start 24.08.2019 Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 25.08.2019 Klasse M 17 år Øvelse Skiathlon Startkontingent 115
Start 24.08.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse M 18 år Øvelse Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 113 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse Trim Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.08.2019 Klasse Trim Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse Trim Øvelse Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G10 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G10 Øvelse Distanse, fri
Navn Skurtveit, Jarle Klubb Moss Skiklubb Klasse G10 Øvelse Distanse, fri

G10 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G10 Øvelse Sprint, fri

G11 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G11 Øvelse Distanse, fri

G11 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G11 Øvelse Sprint, fri

G12 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G12 Øvelse Distanse, fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G12 Øvelse Distanse, fri
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G12 Øvelse Distanse, fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G12 Øvelse Distanse, fri

G12 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G12 Øvelse Sprint, fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G12 Øvelse Sprint, fri
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G12 Øvelse Sprint, fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G12 Øvelse Sprint, fri

G13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G13 Øvelse 3 km fri

G13 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G13 Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G13 Øvelse 3 km klassisk

G13 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G13 Øvelse Skiathlon
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G13 Øvelse Skiathlon

G14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri

G14 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse 3 km klassisk

G14 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse Skiathlon
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G14 Øvelse Skiathlon
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse Skiathlon
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G14 Øvelse Skiathlon
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G14 Øvelse Skiathlon
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G14 Øvelse Skiathlon

G15 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G15 Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G15 Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G15 Øvelse 3 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G15 Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G15 Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G15 Øvelse 3 km klassisk

G15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri

G15 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G15 Øvelse Skiathlon
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G15 Øvelse Skiathlon
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G15 Øvelse Skiathlon
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G15 Øvelse Skiathlon
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G15 Øvelse Skiathlon
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G15 Øvelse Skiathlon

G16 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G16 Øvelse 3 km klassisk

G16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G16 Øvelse 5 km fri

G16 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G16 Øvelse Skiathlon
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G16 Øvelse Skiathlon

G9 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G9 Øvelse Distanse, fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G9 Øvelse Distanse, fri

G9 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G9 Øvelse Sprint, fri

J10 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J10 Øvelse Distanse, fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J10 Øvelse Distanse, fri

J10 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J10 Øvelse Sprint, fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J10 Øvelse Sprint, fri

J11 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J11 Øvelse Distanse, fri

J12 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J12 Øvelse Distanse, fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J12 Øvelse Distanse, fri

J12 - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J12 Øvelse Sprint, fri

J13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri

J13 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J13 Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J13 Øvelse 3 km klassisk

J13 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J13 Øvelse Skiathlon
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J13 Øvelse Skiathlon

J14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J14 Øvelse 3 km fri

J14 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J14 Øvelse 3 km klassisk

J14 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J14 Øvelse Skiathlon
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J14 Øvelse Skiathlon

J15 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J15 Øvelse 3 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J15 Øvelse 3 km klassisk

J15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J15 Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J15 Øvelse 5 km fri

J15 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J15 Øvelse Skiathlon

J16 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J16 Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J16 Øvelse 3 km klassisk

J16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Kvarsnes, Anne Toril Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri

J16 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J16 Øvelse Skiathlon
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J16 Øvelse Skiathlon

K 17 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 17 år - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse Skiathlon

K 18 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjønnes, Andrea Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjønnes, Andrea Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse Skiathlon

Kvinne senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk

Kvinne senior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri felles

Kvinne senior - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse Kvinne senior Øvelse Skiathlon

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk

M 18 år - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse Skiathlon

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

M 19/20 år - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse Skiathlon

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk

Menn senior - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Skiathlon

Trim - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Geir Arne Klubb Slitu IF Klasse Trim Øvelse 10 km fri felles

Trim - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Geir Arne Klubb Slitu IF Klasse Trim Øvelse 3 km klassisk

Trim - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Geir Arne Klubb Slitu IF Klasse Trim Øvelse Skiathlon
NIF-EPI02, 02
Terje Pedersen, NTB Scanpix