Hopp til innhold

Andeburennet 2020 - Olympia Sport/Vauhti Pure Cup 4

Andebu IL ønsker velkommen til Andeburennet 2020 - Olympia Sport/Vauhti Pure Cup 4 søndag 9. februar. DET BLIR ANDEBURENN! RENNET BLIR FLYTTET TIL STORÅS SKIANLEGG I STOKKE. Rennet går i fristil med individuell start. Stokke IL har klart å produsere snø til 1 km løype. Det betyr at det kommer til å være mange løpere i runden. Løypene blir derfor stengt under konkurransen. De fleste klassene skal gå flere runder. For å sikre god avvikling og unngå kollisjoner, har vi lagt inn ekstra tid mellom klassene i startlisten. Vær obs på starttider! Rennet er kvalifisering til stafettene i Hovedlandsrennet for 15- og 16-åringene. For å sikre gode forhold for disse løperne, starter de relativt tidlig. Stor takk til de driftige snøprodusentene i Storås som gjør det mulig å arrangere renn. STARTLISTER ER NÅ LAGT UT I LENKE UNDER. Værmeldingen er heftig. Vi anbefaler oppvarming i regntøy. Ta med godt med tørre klær.

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Storås langrennsarena, avkjøring fra Stokke Ravei ca. 1 km sør for Gjennestad Hagesenter, 3160 Stokke
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Emil Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Mathias Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Isak Langseth Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad-Eid, Halvard Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikström, Hans Jakob Gustav Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjertsen, Georg Røed Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marand, Emil John Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jesper Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torblå, Eirik Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torblå, Tobias Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wegger, Sondre Mikkelsen Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesmo, Aksel Stormo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerstad-Eid, Johan Klubb Andebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavnum, Ulrik Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horntvedt, Hanna Klubb Stokke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjertsen, Ane Røed Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavnum, Alette Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Veslemøy Solberg Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Frenvik, Martine Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Karen Amalie Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanshaugen, Olivia Lidén Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tverberg, Tobias Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF