Hopp til innhold

Actionrennet 2020 - AVLYST

**AVLYST**Actionrennet 2020

  • Når: 14.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Valnesfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 14.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 14.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 14.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skoglund, Lukas Løkås Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen-Nybakk, Jonas Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Sevatdal, Agnes Stensland Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyås, Martin Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildal, Even-Nikolai Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik-Rones, Felix Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Tobias Løkås Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Tor-Johan Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engan, Eirik Haukland Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Didriksen, Yme Sirius Klubb Splint, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottermo, Ask Skogstad Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollund, Sondre Romness Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen-Nybakk, Noah Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyås, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjemås, Ingeborg Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mathea Klo Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Eir Linnea Klubb Splint, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadahl, Linnea Madelen Bjerkan Klubb Valnesfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundli, Alva Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundli, Mie Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix