Hopp til innhold

Grongrennet

Skirennet den 5. januar med start kl. 12 blir endret til fellesstart friteknikk. Individuell start 8-10 år. Fellesstart fra 11 år og oppover. Åpen klasse for de som ønsker det. Påmelding i åpen klasse til tidtaker kai.rune.lande@gmail.com før kl.23.59. Startlister legges ut i løpet av lørdagskveld. Løypelengder: 8-10 år: 1 km 11-12 år: 2 km 13-14 år: 3 km 15-16 år: 5 km K17 år - senior: 7,5 km M17 år - senior: 10 km Åpen klasse: fri lengde

  • Når: 05.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Grong sparebank skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Barlien, Ariel Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brevik, Isak Linmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kyllo, Lavri Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælen, Jakob Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Lukas Olsen Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fiskum, Birk Klubb Harran IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aassve-Rohde, Mattias Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Lunde, Fredrik Guin Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Johannes Arnesønn Klubb Harran IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Domås, Jørgen Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Moa, Sigurd Klubb Grong IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øvereng, Oliver Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvmo, Alexander Gaundal Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Isak Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Ulrik Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brevik, Benjamin Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maaø-Bentzen, Benjamin Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognerud, Isak Holstad Klubb Snåsa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Sigurd Elias Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Leah Guin Klubb Snåsa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Signe Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fiskum, Ida Bruce Klubb Grong IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fiskum, Agnes Klubb Harran IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelde, Amalie Mediaas Klubb Snåsa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melgård, Ingvild Klubb Kolvereid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognerud, Ylva Holstad Klubb Snåsa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

M 17 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Lillefjelll, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit

M 18 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Stian Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Flaat, Magnus Salamon Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Langleite, Ola Hammer Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF