Hopp til innhold

Gauldalssprinten 2020

OBS! Pga stor deltakelse starter vi første heat kl. 11:00! Hovin IL og Lundamo IL inviterer til sprintstafett, med 2 på hvert lag Fristil

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovin
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250
Start 29.02.2020 Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6-7 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerkset, Even Gylland Klubb Lundamo IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Einar Klubb Lundamo IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dammen, Jenny Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fløttum, Oda Klubb Sokna IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fosmo, Kasper Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaustad, Ane Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gråbak, Lukas Sandvik Klubb Flå IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gylland, Magnus Klubb Lundamo IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holthe, Tobias Ørsnes Klubb Flå IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen Langseth, Alfred Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Robin Klubb Leik, IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røe, Ellen Klubb Sokna IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stene, Tuva Skogstad Klubb Meldal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse Felles 6-7 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakk, Arnt Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blokhus, Imre Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Aksel Martinius Klubb Tiller IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøtan, Sverre Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hova, Ina Birgitte Eidsmo Klubb Flå IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Isak Stuen Klubb Leik, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lone, Leander Sesseng Klubb Tiller IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvdal, Julian Kotsbakk Klubb Flå IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Naalsund, Mathias Klubb Tiller IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ovesen, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagfjæra, Oliver Langørgen Klubb Tiller IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Lundamo IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensvold, Jonas Forr Klubb Flå IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Størseth-Berg, Erik Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vognild, Tobias Jørgensen Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Endre Klubb Budal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørløkken, Arnt Olav Klubb Budal IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Orkanger IF Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Julian Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bones, Even Klubb Sokna IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Endal, Benjamin Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hova, Ellen Kristine Eidsmo Klubb Flå IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jøraandstad, Casper Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Nor, IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Naalsund, Jonathan Klubb Tiller IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Naalsund, Emilie Klubb Tiller IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raanes, Odin Klubb Flå IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramstad, Sander Fossum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reiten, Sander Klubb Rognes IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Snøhetta IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Broen, Aina Klubb Budal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Meldal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finnland, Christine Klubb Buvik IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjæran, Johanna Nordløkken Klubb Budal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Ina Dragåshaug Klubb Singsås IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Runa Henriette Klubb Singsås IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Eline Klubb Rognes IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogogjerd, Anna Gaupset Klubb Rennebu IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heggvold, Malin Klubb Sokna IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holthe, Amalie Ørsnes Klubb Flå IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvdal, Elise Kotsbakk Klubb Flå IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ovesen, Eira Klubb Melhus Idrettslag Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Segtnan, Hanna Klubb Lundamo IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Segtnan, Jenny Klubb Lundamo IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB