Hopp til innhold

Rulleskirenn -sprint

  • Når: 07.09.2019
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Skaret skisenter
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50
Start 07.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50
Start 07.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50
Start 07.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50
Start 07.09.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri

G 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri

G 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri

G 14 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri

G 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri

G 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri

J 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri

J 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri

J 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri

J 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri

K 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri

Kvinne senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Stav, Astrid Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri

M 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri

M 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri

M 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri

Menn senior - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri
nif-epi04, 04
Terje Pedersen, NTB Scanpix