Hopp til innhold

Eiderennet

Langrennscross. Fra kl 8 år til og med senior

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Namdalseid
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lona-Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mork, Petter Skatland Klubb Namdalseid IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øvereng, Oliver Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tørring, Sigurd Klubb Namdalseid IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gystad, Lotte Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gystad, Runa Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solum, Vanja Modell Klubb Namdalseid IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gystad, Ane Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mork, Stina Skatland Klubb Namdalseid IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix