Hopp til innhold

KM langdistanse

Høydalsmo IL ynskjer velkomen til KM langdistanse, klassisk, laurdag 08.februar. Høydalsmo IL har eit moderne løypenett på 2,5 km, 3 km, 5 km og 10 km. Løypenettet vart modernisert til NM i 2002. Det er ljos i 5 km. Startområdet for løypenettet er på skistadion ved Høydalsmo skule. Løypenettet har internasjonale sertifikat 5 km og 10 km. Parkering, dusj/garderobe og matsalg: Høydalsmo skule/samfunnshus, rett ved stadion.

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Høydalsmo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 08.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 08.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verpe, Øystein Jonassen Klubb Tokke, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åland, Iver Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekkli, Steinar Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjævesland, Kjetil Tveito Klubb Vinje IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lid, Jonas Klubb Heddal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stavenes, Halvard Klubb Bamble IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesmo, Aksel Stormo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Byggland, Aksel Stigen Klubb Høydalsmo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Olav Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byggland, Synne Stigen Klubb Høydalsmo IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Anna Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sageie, Ane Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leidal, Uma Eple Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dyrland, Julianne Klubb Åmotsdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kostveit, Margit Magnesdotter Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Byggland, Ingrid Stigen Klubb Høydalsmo IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

J 16 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hylland, Hedda Holte Klubb Vinje IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngestad, Eva Marie Klubb Vinje IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavenes, Vårin Klubb Bamble IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Våle, Maja Austjore Klubb Vinje IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hæhre, Bente Lien Klubb Høydalsmo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakenstad, Kjetil Kiland Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hekkli, Pål Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Horgen, André Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Omfjord, Per Rune Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF