Hopp til innhold

KM klassisk

KM klassisk i lange distanser med fellesstart. G/J 13-14 går 4,5 km (ikke 4). G/J 15-16 går 7,5 km. K jr/sr går 10 km, og M17-18 går 15 km. M19-20 og M sr går 30 km. Åpent for G/J 8-12 år, som går 2-3 km med intervallstart. Start kl.1200.

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Straumen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Robert Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Mikael Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveinssønn, Runar Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvang, Johannes Fridal Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Oliver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollund, Sondre Romness Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Jakob Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldsvik, Agathe Helgesen Klubb Valnesfjord IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Mali Storeide Klubb Siso, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollund, Mari Romness Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Marthe Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Miller, Mina Katharina Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Miller, Arja Marie Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ailin Lehn Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finvik, Emilie Louise Klubb Siso, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furnes, Tara-Michelle Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kamfjord, Malin Klubb Siso, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldsvik, Ada Helgesen Klubb Valnesfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jeremiassen, Thomas Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jeremiassen, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Karlsen, Oddmund Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Joakim Støre Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nystadbakk, Øyvind Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Olsen, Gøran Klubb Knubben IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Pedersen, Vegar Andre Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Solbakken, Håvard Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Valvik, Vidar Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix