Hopp til innhold

Coop Kretssamling Røkland

Coop kretssamling på Røkland er et samlingstilbud for utøvere fom 11 år (født 2009). Program og info vil komme etter sommerferie. Kostnad er kr 350,- per pers.

  • Når: 13.9 - 15.09.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Røkland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Breddesamling Startkontingent 0
Start 13.09.2019 Klasse Menn junior Øvelse Breddesamling Startkontingent 0
Start 13.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse Breddesamling Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Breddesamling

G 12 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Mjelle, Linus Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse Breddesamling

G 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Leo Melfjord Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Soleglad, Victor Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling

G 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling

G 15 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 15 år Øvelse Breddesamling
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse Breddesamling

G 16 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse Breddesamling
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse Breddesamling

J 11 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Pedersen, Mai Linn Nilsen Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse Breddesamling
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse Breddesamling

J 12 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Miller, Arja Marie Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse Breddesamling
Navn Nevervik, Elise Bentsen Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse Breddesamling

J 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ludvigsen-Wahome, Nadia Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling

J 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling

J 15 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling
Navn Ernstsen, Malene Riise Kristensen Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse Breddesamling

J 16 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse Breddesamling
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse Breddesamling

Kvinner junior - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse Kvinner junior Øvelse Breddesamling
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse Kvinner junior Øvelse Breddesamling
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Breddesamling
NIF-EPI01, 01