Hopp til innhold

Terråkrennet - AVLYST!

NA karusell, del av Namdalsmesterskapet

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Terråk
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hans Helstad Klubb Terråk IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Håkon Helstad Klubb Terråk IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Lukas Olsen Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gebrehiwet, Yonatan Aregawi Klubb Terråk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lona-Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvereng, Håkon Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Even Klubb Terråk IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vedal, Matheo Lindsetmo Klubb Terråk IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Nilsen Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røsseth, Magnus Hennissen Klubb Foldereid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders-gangstø, Lukas Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders-gangstø, Cornelius Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brekkvassmo, Signe Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Andrea Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Lina Helstad Klubb Terråk IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helstad, Martine Øren Klubb Terråk IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrvang, Eva Eide Klubb Terråk IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Alva Marie Olsen Klubb Spillum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reppen, Annie Klubb Kolvereid IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF