Hopp til innhold

Eiker Skifestival - Klassisk langdistanse

Arrangementet er flyttet til Heistadmoen, som har perfekte forhold. Klassisk renn med intervallstart for klasser til og med 12 år. Klassisk fellestart for klassene 13 - 20 år. Klassene 13-14 år går 5 km Klassene 15-16 år går 10 km Klassene K 17-20 år går 10 km Klassene M 17-20 år går 15 km Reviderte lengder i M17-20 siden turennet utgår. RENNET INNGÅR SOM UTTAKSRENN FOR FØLGENDE STAFETTER (gjelder 15-16 år, Buskerud): o Hovedlandsrennet (stafett) o Ungdomsstafetten i Holmenkollen

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 09.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 16 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Eivind Sommarset Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jansen, Magnus Guldal Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedberg, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedberg, Mikkel Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halle, Sivert Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlman, Nora Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveito, Synne Marie Klype Klubb Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 10 km klassisk felles

J 16 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk felles

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mille Brynsmo Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspenes, Felicia Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspenes, Frida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frogh, Elise Bakken Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gangsø, Mille Rakkestad Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Edel Jorine Skånhaug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Solveig Amalie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morseth-Rønnestad, Lerke Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix