Hopp til innhold

Eiker Skifestival - Skiathlon

Arrangementet er flyttet til Heistadmoen, som har perfekte forhold. Rennet går som skiathlon, med klassisk først, fellesstart. Klassene 8-12 år: Renn i fristil med intervallstart..

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Ovi Leander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elind, Ole Skancke Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elind, Simen Skancke Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morseth-Rønnestad, Frikk Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaaden, Eivind Wichmann Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nurminen, Martin Amadeus Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilssen, Luca Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Teien, Isak Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Karlsen, Karl Martin Børseth Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Halle, Oliver Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettit, Oscar Julian Saasen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Halle, Sivert Skinnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kasin, Gustav Bjørhusdal Klubb IL Bevern Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Tyristubben, IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlman, Nora Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilleren, Nila Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hollerud, Amalie Løvlid Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næsset, Hanne Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mille Brynsmo Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspenes, Felicia Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspenes, Frida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettit, Aurora Saasen Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Edel Jorine Skånhaug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kjensrud, Benjamin Aspholt Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF