Hopp til innhold

Eiker Skifestival - Sprintstafett

Arrangementet er flyttet til Heistadmoen, som har perfekte forhold. Sprintstafett for 11 år og eldre. To deltagere på hvert lag. Jenter kan gå i gutteklasse. Eldste deltaker på laget, er bestemmende for klasseinndelingen..

  • Når: 06.02.2020
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340
Start 06.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Askland, Valter Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gåsemyr, Mathias Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nurminen, Martin Amadeus Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn rustaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rusten, Sivert Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wasbrekke, Alexander Lie Klubb Lier IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øhrn, Julian Fjeld Klubb IL Skrim Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørndahl, Elias Amundsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn rustaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sylling, Even Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Verås, Håkon Aam Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vinda, Benjamin Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosenlund, Sindre Klubb Simostranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blandhoel, Sonia Lillil Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gåsemyr, Jenny Klubb Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herbro, Synne Myrabø Klubb Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Tilla Klubb Eggedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Runningen, Marte Klubb Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Verås, Tiril Aam Klubb IL Skrim Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Madsen, Maren Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rundtom, Jørgen Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF