Hopp til innhold

Jervskogrennet 5. februar 2020

RENNET UTSETTES TIL ONSDAG 5. FEBRUAR 2020. Tradisjonsrikt renn med korte distanser i fri teknikk for barn fra 7 til 16 år. Detaljert informasjon med nøyaktige distanser og kart legges ut på www.hommelvikski.no

  • Når: 05.02.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Sigve Hegre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnes, Ingrid Skjærvold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Petter Hiller Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Ylva Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen-Garberg, Emilia Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Even Bye Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyshagen, Kornelius Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Nervik, Ulrik Klubb Heimdal Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Røst, Aksel Klubb Bratsberg IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætnan, Sara Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætnan, Konrad Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvik, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vangen, Ciljan Fjeseth Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Arthur Husby Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Mathea Husby Klubb Malvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestvik-Kluken, Nora Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Danielsen, Johannes Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Jonas Moe Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Mathias Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Luu, Liam Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nervik, Ruben Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnæs, Magnus Myren Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Jonas Børset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindseth, Marcus Raaket Klubb Byneset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvik, William Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestvik-Kluken, Gjermund Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Sondre Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Benjamin Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dille-Grytnes, Ola Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dørum, Lukas Langen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hveding, Johannes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Murbrekk, Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Ole Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Osland, Einride Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rueslåtten, Odin Hassel Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Fredrik Eldor Remen Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønningsæter, Magnus Helland Klubb Sjetne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogstad, Jørgen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Henning Klubb Tydal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svarva, Adrian Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigrestad, Vetle Loe Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Langørgen, Ola Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stiklestad, Heine Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Jeppe Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Levi Busch Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engvik, Leon Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fremstad, Caspian Eid Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårsaker, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Kristoffer Klubb Byneset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rueslåtten, Yngve Hassel Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Jakob Børset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tynes, Jesper Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Håkon Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dretvik, Åsmund Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauchald, Kasper Hembre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Sverre Hiller Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen-Garberg, Marius Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Robin Sogn Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ulrik Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selfjord-Langørgen, Amund Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Eirik Andreas Steffenssen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staverløkk, Torstein Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulset, Jakob Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Waldal, Marcus Karlsen Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wist, Martin Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvdal-Bakken, Mia Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rødfjell, Mali Nordvik Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Ida Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Anna Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarva, Eila Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Verkland, Klara Othelie Husby Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ølmheim, Emma Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breivik, Mari Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossum, Iris Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnes, Mari Skjærvold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårsaker, Mia Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østby, Ingeborg Opphaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnland, Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byneset IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien-Abrahamsen, Lise Emilie Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dille-Grytnes, Martha Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien-Abrahamsen, Lina Alice Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dille-Grytnes, Inga Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gansmo, Ingebjørg Marie Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Luu, Ada Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Ida Skaldehaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Nathalie Moen Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Eli Klubb Tydal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Mie Baardsen Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Davidsen, Hedda Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engvik, Sofia Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fronczek-Munter, Maja Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldstad, Ingrid Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, Hilde Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulleberg, Nora Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix