Hopp til innhold

Rindalsrennet

Rindalsrennet, et av landets mest tradisjonsrike skirenn, arrangeres tradisjonen tro på sotsøndag 22. desember 2019 for 58. gang. Rennet går i klassisk stil og har klasser fra 8 år - senior. Vi håper og tror at alle stiller fluorfritt på Rindalsrennet, ikke bare de fra 16 år og nedover.

  • Når: 22.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangvik, Bent Smevoll Klubb Børsa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangvik, Even Smevoll Klubb Børsa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranes, Sindre Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løfald, Oda Klubb Rindal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stalheim, Matilde Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Klubb Nor, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalen, Ida Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øyen, Mille Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerlaug, Kaja Klubb Yrjar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerlaug, Hedda Klubb Yrjar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømme, Ingeborg Grønning Klubb Yrjar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Monsen, Maria Landrø Klubb Orkdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøhaug, Nils Håkon Kalset Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mo, Håvard Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Syrstad, Torleif Klubb Lundamo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NSF