Hopp til innhold

Lygnasæterrennet

Fristil fra 8 år til senior. Rennet inngår i vinterens Totenbank Cup. NB!Startlister er trekt men mulig å melde på seg fortsatt i alle klasser. Satt av ledige plasser.

  • Når: 05.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lygna Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH G13 Stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH G14 stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G13 Stående - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G13 Stående Øvelse 2 km fri

FH G14 stående - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH G14 stående Øvelse 3 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdingen, Lars Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimlund, Vilfred Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Oscar Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Håkon Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Sondre Klubb Tingelstad IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Peder Overn Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nagel-Dahl, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Neverdal, Leander Gjestvang Klubb Reinsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgli, Sebastian Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Sturla Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koren, Noah Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Elias Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Lukas Elverhøy Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mahmood, Asif Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Månum-Nerli, Mats Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden-Grinaker, Erik Klubb Tingelstad IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Oppland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Einar Kristoffer Lundene Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollehaug, Sondre Klubb Etnedal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wattum, Mathias Klubb Nordre Land IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensvold, Teodor Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Sondre Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Thor Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nagel-Dahl, Jakob Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdokken, Mathilde Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Haugen, Julie Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sine Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Koren, Emma Tveter Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, One Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaarud, Martine Emilie Johansen Klubb Harestua IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blakarstugun, Ida Marie Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok, Linneah Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimlund, Vilde Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thirud, Margrethe Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordheggen, Margrethe Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Anna Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Woldengen, Karen Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Mina Orebråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Anna Kristiansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Åsne Oline Klubb Tormod Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerald, Mathie Johansen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulseth, Astrid Olive Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbakken-Braastad, Julie Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Vilde Klubb Tingelstad IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordmarken, Hannah Jarstad Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Anna Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Kristine Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveum, Elisabeth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Østlien, Janne Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Andreas Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Årseth, Nicolay Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bonelli, Pierpaolo Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knoph, Ole-Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix