Hopp til innhold

UTSATT - ny dato kommer - Jarsengsprinten

I ÅR MÅ VI DESSVERRE UTSETTE JARSEINGSPRINTEN PÅ GRUNN AV VÆRFORHOLDENE. SE WWW.IFORN.NO FOR MER INFORMASJON. NY DATO KOMMER If Ørn arrangerer sprintrenn på jarseng skianlegg 4 januar 2020 Rekrutt renn J/G 7-10 år arrangeres mellom prolog og finaler landsrenn Prologstart kl.11.00 Landsrenn J/G 11 år t.o.m. J/G 16 år: prolog + direkte finaler. (A, B, C etc., alle går en finale). Junior og Senior: Prolog + 2 heat med utslag før finaleheat.

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jarseng
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Omholt, Emil Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstadhaugen, Amund Thorstein Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lium, Vebjørn Espedalen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hannah Klubb Drangedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lium, Guro Espedalen Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leistad, Vilde Aakre Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsli, Linnea Kilen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Mathilde Klubb Drangedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix