Hopp til innhold

Equinor NC senior, GÅLÅ - Erstatter Førde

Førde mangler snø og EQUINOR NC blir arrangert på Gålå. Påmeldingsfristen er 12. februar, og gjøres her, selv om det står at det er FØRDE som arrangør

  • Når: 14.2 - 16.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Li, Ju Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Zhang, Kun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kong, Weijia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Li, Ju Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zhang, Kun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Klubb Team Northern Fish Hätälä Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thomassen, Amund Hoff Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vermeulen, Mika Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Klubb Team Northern Fish Hätälä Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Offigstad, Oddvin Halvorsen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Pedersen, Morten Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Xiateke, Nuerbolati Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF