Hopp til innhold

Hofrennet- Avlyst

Arrangementet er avlyst pga for få påmeldte.

  • Når: 02.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hof
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 02.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 02.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Iver Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bringeland, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Siljan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Edvin Iver Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundsen, Veslemøy Solberg Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torblå, Anne Klubb Siljan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefsaker, Mia Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sponberg, Lena Klubb Stokke IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF