Hopp til innhold

Oddersjaarennet

Oddersjaa SSK ønsker velkommen til klassisk fellesstart på Hovden skiarena søndag 08.desember fra kl 1000. Vi satser på en tidlig start slik at de som ønsker kan rekke en treningsøkt etterpå. Som i fjor vil det bli fellesstart for hver klasse, men flere klasser vil kunne ha felles start ved liten deltagelse. Startposisjon i fellesstart vil være basert på resultater fra lørdagens renn. Husk å ta med egen brikke og sjekk brikkenr. Brikkeleie etter gjeldende regler for klasse 13 år og eldre. Brikkeleie betales felles for hver klubb på VIPPS til 87433 når startnr leveres ut. Etteranmelding tillatt til dobbel startkontingent fram til kl 1500 på lørdag 08. desember på mail til c.white@broadpark.no. Vi minner om FLUORFORBUDET for aldersklasser opp t.o.m. 16 år.

  • Når: 08.12.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bykle
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haugland, Rasmus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ludviksen, Jakob Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solberg, Noah Hovde Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sheppard, Leon Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Gabriel Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Djupvik, Emil Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 10 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Olivia Evelyn Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Ferning, Anna Filippa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haabesland, Kaja Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stephansen, Kristina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tarnyagina, Maria Dmitrievna Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Netland, Filippa Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ferning, Ella Sofia Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krogh, Anna Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Paulsen, Emilie Hedstrøm Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk felles

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eritsland, Asbjørn Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holbæk, Ole Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pettersen, Kristoffer Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pettersen, Abraham Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix