Hopp til innhold

Geilo Skifestival/SpareBank1 cup - AVLYST

Finale SpareBank1 cup i lørdagens renn

  • Når: 4.4 - 05.04.2020
  • Hvor: Geilo Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.04.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 04.04.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.04.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 04.04.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130
Start 04.04.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130
Start 04.04.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.04.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.04.2020 Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150
Start 04.04.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 05.04.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150
Start 04.04.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 05.04.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 170
Start 04.04.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 04.04.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2020 Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.04.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 05.04.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150
Start 04.04.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 05.04.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 15 km fri felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 15 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF