Hopp til innhold

KM fristil

Kretsmesterskap fristil i ordinære distanser med intervallstart. Åpent også for G/J 11-12 år.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Straumen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramstad, Oliver Finstad Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvang, Johannes Fridal Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenhaug, Marthe Elena Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vilhelmsen, Alv Arne Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF