Hopp til innhold

KIWI Romjulsrenn Svene

Svene IL ønsker velkommen til vårt tradisjonsrike Romjulsrenn. Fellesstart fristil for 13 år og eldre, fristil enkeltstart for 12 år og yngre

  • Når: 29.12.2019
  • Hvor: Stevningsmogen, Lampeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandbråten, Sander Holen Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Marius Ulland Klubb Svene IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tharaldsen, Oliver Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasbø, Jonatan Klubb IL Bevern Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Philip Skaane Klubb Ivrig, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramberg, Erlend Juel Mathiesen Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Lars Hovland Killi Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monstad, Peder Malm Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aasand, Lars Kristian Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hostvedt, Lucas Nilsen Klubb Svene IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolbjørnsrud, Olliver Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sylling, Even Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellerud, Niri Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hostvedt, Oscar Nilsen Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjelbred, Borgar Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holløkken, Martin Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thomassen, Håkon Røste Klubb Simostranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Volland-Odden, Eilev Klubb Tinn IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Ludvig Røed Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Elvira Klubb Tinn IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Tilla Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbjørnsrud, Linea Wærsted Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tyra Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lekve, Johanna Løvdal Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ødegård, Ingrid Klubb Eggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Elise Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dokken, Maria Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Morken, Anna Vetvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Solveig Amalie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mellemstrand, Savannah Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Narum, Karine Tveiten Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandbråten, Martine Holen Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dokken, Lana Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hostvedt, Selma Nilsen Klubb Svene IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øverby, Mari Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berget, Nora Dokken Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølen, Gunhild Viljugrein Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Antonsen, Tobias Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berget, Odin Dokken Klubb Svene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hella, Eirik Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holløkken, Jonas Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kragh, Vemund Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Vegard Øverli Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wingestad, Torstein Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Kristian Lindh Klubb Kongsberg IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Borge, Herman Dramdal Klubb Svene IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mathisen, Martin Bjørndalen Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Meinicke, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix