Hopp til innhold

Tour de Synnfjell - dag 3

Skiathlon i Torpa. 16 år og yngre starter ved Nysetra og går til Spåtind hotell. Bytter ski til skøyting ved Synnfjellporten. Menn junior og senior starter ved Torpa skytterhus og kvinner junior og senior starter ved Torpa sag. Begge kjønn har skibytte til skøyting ved Nysetra og målgang ved Spåtind hotell. Hjemmeside, https://synnfjellarrangementer.no/

  • Når: 18.08.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Torpa skytterbane
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse G 11-12 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse J 11-12 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse J 13-14 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse J 15-16 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse K 17-18 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse K 19-20 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse K Senior Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse M 17-18 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2019 Klasse M Senior Øvelse Skiathlon Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11-12 Øvelse Skiathlon
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11-12 Øvelse Skiathlon

G 13-14 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Jøranli, Sindre Klubb Torpa Ski Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 13-14 Øvelse Skiathlon

G 15-16 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darre-Næss, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon
Navn Esp, Elias Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon
Navn Riddervold, Teodor Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 15-16 Øvelse Skiathlon

J 11-12 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11-12 Øvelse Skiathlon

J 13-14 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Esp, Emilie Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse J 13-14 Øvelse Skiathlon
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 Øvelse Skiathlon

J 15-16 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15-16 Øvelse Skiathlon
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 15-16 Øvelse Skiathlon

K 17-18 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17-18 Øvelse Skiathlon
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17-18 Øvelse Skiathlon
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17-18 Øvelse Skiathlon

K 19-20 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19-20 Øvelse Skiathlon

K Senior - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse K Senior Øvelse Skiathlon
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K Senior Øvelse Skiathlon
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse K Senior Øvelse Skiathlon

M 17-18 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17-18 Øvelse Skiathlon
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17-18 Øvelse Skiathlon
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17-18 Øvelse Skiathlon
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17-18 Øvelse Skiathlon
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17-18 Øvelse Skiathlon

M 19-20 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19-20 Øvelse Skiathlon

M Senior - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrem, Ole Eirik Fuglehaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb MjøsSki Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Joten, Pål Åge Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Sveum, Terje Klubb Vest-Torpa UL Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M Senior Øvelse Skiathlon
nif-epi04, 04