Hopp til innhold

Konnerudrennet klassisk

Sone- / kretsrenn for 8 – 12 år Første start kl. 1000 Landsrenn for 13 år – senior starter kl. 1230 Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Pass på at du blir påmeldt i riktig årsklasse. (f.eks 2011=9år)

  • Når: 08.12.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 08.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 08.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 08.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Henrik Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandli, Elida Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix