Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil

Sone- / kretsrenn for 8 – 12 år Første start kl. 1000 Landsrenn for 13 år – senior starter kl. 1230 Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Pass på at du blir påmeldt i riktig årsklasse. (f.eks 2005=15år)

  • Når: 07.12.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Henrik Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vidal, Selma Opsahl Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Claussen, Mina de Lange Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix