Hopp til innhold

Subaru GIF-stafetten

VELKOMMEN til stafett! I samarbeid med Subaru/Birger N Haug, inviterer Gjelleråsen IF ski til Subaru-stafetten søndag 5.januar 2020. Grunnet mildvær de siste dager, må arrangementet flyttes til Varingskollen skianlegg. Start nyåret med å samle klubben til stafett. Stafett skaper lagfølelse og samhold, og er spennende helt til siste deltaker er i mål. Rennstart: kl 10.00. De eldste starter først Stilart: Klassisk på alle 3 etapper Løyper: G/J 7-8 år: ca 1 km G/J 9-10 år: ca 1 km G/J 11-12 år: ca 2 km G/J 13-14 år: ca 3 km G/J 15-16 år: ca 3 km Junior/senior damer: ca 4 km Junior/senior herrer: ca 6 km Se også hjemmesiden www.ski.gif.idrett.no eller følg med på facebooksiden vår for oppdatert informasjon: https://www.facebook.com/events/455782945070091/

  • Når: 05.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hakadal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 05.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 05.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 05.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 05.01.2020 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkli, Jakob Steira Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cornelissen, Sanne Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Leona Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Ella Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlshaugen, Just Bakken Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Thea Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møkkelgjerd, Lilly Nova Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Simen Klubb Nittedal IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brohaug-Rustad, Dag Alexander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Casby, Liam Michèal Langer Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edberg, Emil Aschim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einan, Kasper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Victor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grini, Simen Husby Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegland, Jacob Fjørtoft Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoberg, Jonas Aleksander Nordby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovda, Kristoffer Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Espen Mariot Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn James, Ailo Sebastian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Birk Bell Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Even Skogseide Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlshaugen, Amund Bakken Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Albert Spjudvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Magnus Svarttjernet Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysbakken, Even Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malde, Jonas Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munster, Oscar A. Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Musial, Lucas Hovland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Jenny Lykke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasmussen, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rudi-Pedersen, Mads Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandbraaten, Emil Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sheikha, Mohammed Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinsvik, Fredrik Aune Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreide, Sigurd Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teie, Sander Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 11 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Algarheim, Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekken, Eirik Tangen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Audun Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bozanovic, David Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dokken, Lars Kristiansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnes, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hustoft, Tallak Buset Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Isak Benjamin Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onstad-Mathisen, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Plows, Hugo Jocelyn Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Scrowther, Kurt Douglas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundt, Emil Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utne, Elling Harris Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øiseth, Johannes Sælid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, August Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Basnes, Alfred Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boland, Philip Åkerström Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brunborg, Lauritz Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bråss, Mikael Agasøster Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edberg, Filip Aschim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Ola Lütken Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugland, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovda, Ole Hegle Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Adrian Mariot Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høe, Andreas Mutonga Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nerheim, David André Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordsveen, Konstantin Kiril Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsahl, Julian Helgesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simble, Theodor Nguyen Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skara, Emil Brekke Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Nikolai Randlev Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Sigve Eielsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svalund, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomassen, Emil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøftum, Aksel Johansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulland, Simon Bjørge Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vogt, Amund Kortner Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østby, Teodor Krohg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østgård-Halvorsen, Daniel Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvang, Nora Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bækkevold, David Nergård Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Magnus Mork Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Nikolai Aleksander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fleisje, Ådne Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Czajka, Alexander Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossnes, Joakim Kirkeng Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøner, Cornelius Fredrik Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugseth, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Christian Baugerød Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kilde, Even Belbo Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsmo, Jacob Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjærfoss, Erik Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordli, Noah André Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstrand, Astrid Linnea Jensen Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Eirik Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundt, Albert Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østgård-Hansen, Kristoffer Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 9 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mikkel Moltzau Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Lauritz Svinø Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnenak, Nikoline Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bredesen, Albert Alexander Fjæraa Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cornelissen, Jiri Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dommarsnes, Emilian Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Graham, William Casper Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granlien-Hartweg, Linus Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gworek, Nikolas Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helbø, Edwin Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Kristian Aamodt Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsgard, Magnus Karoliussen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melsom-Johansen, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordlie, Oskar Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osen, Colin André Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Oscar Løfshus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Anton Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Gaute Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundt, Jesper Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valen-Sendstad, Aksel Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Anna Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ataya, Melina Bakken Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Julia Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Linnea Hasselstrøm Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Nora Isabell Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dericham, Stella Elise Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Isa Johanne Lütken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Dina Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Elvida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernæs, Synnøve Helene Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Else Mariell Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsdal-karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Artebrant-Pedersen, Selma Kristina Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Julia Stensby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dobloug, Selma Aasheim Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feet, Tuva Marie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harstad, Pernille Haave Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mandt, Karoline Lisabeth Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Pia Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsahl, Julie Kvalnes Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snekvik, Selma Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Marie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børseth, Pia Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evje, Leah Meza Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fleisje, Live Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Matilde Kvalø Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Hermine Baugerød Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holme, Ida Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeilen, Hedda Nybråten Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerstad, Silje Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvinge, Alva Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orlikowski, Mathéa Kjelsås Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Julie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreide, Vilde Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Enya Prados Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvang, Amalie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torgersen, Marie Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landmark, Ane Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Åsne Emsell Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malde, Aurora Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elnæs-Hjelle, Emma Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossnes, Rebekka Kirkeng Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimstad, Agnes Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 9 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mia Moltzau Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ausen, Leah Vaslestad Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Degnes, Josefine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holm, Tone Elise Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevne, Liva Bjerke Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjærbæck, Marita Steiro Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Kaia Brekke Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjærfoss, Ida Janie Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møkkelgjerd, Nora Alette Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsberg, Amanda Liane Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsahl, Louise Kvalnes Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Emilie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skara, Fride Brekke Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sporstøl, Alva Hagberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulland, Adele Bjørge Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vadet, Hanna Holdhus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øsmundset, Josie Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix