Hopp til innhold

Sparebank1 Rulleskirenn

IL Skrim Ski ønsker velkommen til Sparebank1 Rulleskirenn på Heistadmoen, Kongsberg lørdag 21. september. Rennet er et Sone/Landsrenn for aldersgruppen 8 år - senior med individuell start og i fristil. Alle løpere fra og med 13 år går på låneski fra Swix.

  • Når: 21.09.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heistadmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.09.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse G 8 12 år uten tidtaking Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 21.09.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 21.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 21.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115
Start 21.09.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 21.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næsset, Hanne Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01