Hopp til innhold

Nordåsenrennet 2020 AVLYST

Fra 8 år t.o.m. senior. Puljestart 8-12år. Fellesstart 13 år og eldre. SB1cup 13-14år . Fristil. Info http://www.bjerke-il.no/p/48490/nordasenrennet-2020 .

  • Når: 22.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Maura
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 22.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Detlie, Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerkestuen, Jonathan Leander Nygren Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tomtsveen, Henrik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Kristian Aamodt Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Jens Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Ida Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sølvberg, Hermine Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sølvberg, Helena Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Hansen, Elisa Sofie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles

Menn junior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
nif-epi04, 04
Foto: NSF