Hopp til innhold

Smååsane opp, del 1

Smååsane opp er et rulleskirenn som også inngår i høstkarusellen som vi arrangerer sammen med Oddersjaa SSK og Otra IL. Løpet starter med prolog (15 sekunder intervallstart) for alle klasser. Finaleheat etter tidene fra prologen på tvers av alder og kjønn. Stilart: Skøyting. Kort løype ca. 800m. Lang løype ca 2 km. (dvs. fra rundkjøringa i bunnen til toppen). Løpere fra ca. 13-årsklassen går lang løype. (Merk: Løpere med liten erfaring, kan gjerne gå kort løype.) Betaling: Klubbene etterfaktureres. Etteranmelding mulig inntil 30 minutter før start, men meld gjerne på via Min idrett i forkant.

  • Når: 22.08.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vennesla
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.08.2019 Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kort løype - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Tørressen, Kasper Klubb Fløy- Ski Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri

Lang løype - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Eivindson, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Frøytland, Tobias Grim Klubb Øvrebø IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Kleveland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Mestad, Kristin Klubb Torridal IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Neset, Frida Marie Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Sangesland, Thor Klubb Øvrebø IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Sløgedal, Jan Frode Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Steinsland, John Olav Klubb Øvrebø IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Tveit, Eirin Sangesland Klubb Øvrebø IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
nif-epi04, 04