Hopp til innhold

Sandripløpet

Oppdatert info: Vi er dessverre nødt til å flytte rennet vårt pga. snømangel. Rennet blir arrangert på Bortelid lørdag kl. 14.00. (IL Vindbjart ski har gleden av å invitere til Sandripløpet på nettopp Sandrip. Vi har arrangert dette rennet i mange år, men aldri hatt muligheten til å arrangere rennet på denne arenaen pga. snømangel. I år står endelig et nytt anlegg med nye snøkanoner klart og vi gleder oss til å arrangere renn på den nyutbygde og flotte hjemmearenaen vår.) Velkommen! Mer informasjon i invitasjonen som ligger under dokumenter. Vi minner om fluorforbud i alle klasser opp til og med 16 år.

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Bortelid
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse G-J 6 og 7 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 11.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugland, Rasmus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trydal, Per Olav Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Elias Holte Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferning, Anna Filippa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ferning, Ella Sofia Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østeby, Chloe Beckmann Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NSF