Hopp til innhold

KM Sprint Oppegårdsprinten

Oppegård IL ønsker igjen velkommen til KM-Sprint fristil for Akershus skikrets, søndag 12. januar. Det gjennomføres KM for utøvere fra 13 år og eldre, og vi gjennomfører sprintrenn også for klassene 11-12. Rennet inngår i SP1 cup for 13-14. Vi har god erfaring med å arrangere sprintrenn, og Skiforeningen har gjort en kjempejobb med snøproduksjon. Mildvær har tæret på deler av løypa, men etter befaring med TD 6.1 så er det avklart at vi kan gjennomføre renn på en forsvarlig måte. Vi må fire litt på kravene til bredde på traseen på oppløpet. For mer info: https://www.facebook.com/events/974301306261116/ På grunn av avklaringer om gjennomføring av renn utsetter vi påmeldingsfristen til 8.1 kl 23.59, men etteranmelding vil da i utgangspunktet ikke bli tatt i mot.

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Greverud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 100 1416 OPPEGÅRD
  • Telefon: 66991310
  • E-post: ski@oppegardil.no
  • Kontonummer: 11001152108
  • Hjemmeside: http://ski.oppegardil.no
  • Koordinator: Finn Thomas Rød
  • Ass. TD: Christian Gran
  • TD: Øyvind Antonsen
  • Rennleder: Torkild Haugnes

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Basnes, Alfred Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansson, Olle Klubb IK Stern Gøteborg Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Løvsland, Fredrik Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Malo, Ludvig Svae Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Menard, Allan Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Oksett, Edvard Herbjørnrød Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leren, Elias Hallvar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Randli, Andreas Indahl Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Herman Bredesen Klubb Askim IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Harstad, Henrik Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Elias Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Prestholdt, Jonas Kvie Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Riddervold, Mikkel Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rosholt, Jonas Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Darre-Næss, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Oksett, Oskar Herbjørnrød Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stavran, Sebastian Milanes Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wuttudal, Ole Peder Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Darre-Næss, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engebrigtsen, Jens Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Riddervold, Teodor Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Karl Oskar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvidsson, Ebba Olava Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Jenny Marie Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gislefoss, Victoria Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holt, Maren Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølstad, Hermine Sundsby Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Hanna Klubb Sävedalens AIK Skidor Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Oda Krog Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Thea Linnea Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Guthus, Linnea Terese Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Signe Marie Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Landmark, Ane Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Hennie Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ester Klubb Sävedalens AIK Skidor Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svenning, Frida Jeanette Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torsteinsen, Olea Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Alme, Tiril Langehaug Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sverdrup, Ida Rieker Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vannebo, Christine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby, Margit Klubb Varteig IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, Nora Marie Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF