Hopp til innhold

Lommedalsrennet 2020

ENDRING: Vi flytter arrangementet til Vestmarksetra, men klarer dessverre ikke å arrangere et like stort renn som det vi er kjent for på hjemmebane. - SNØ CUP 15/16 år, vil bli gjennomført. - Klassene 8-10 år må dessverre utgå. - Hvilke andre klasser vi kan gjennomføre renn for avgjøres onsdag 1/1. Rennet går i klassisk stil og inngår i SNØ-cup. Første start er kl 10:00. Vi benytter elektronisk tidtakingssystem emit. Se mer informasjon på www.lommedalsrennet.no og FB "Lommedalsrennet".

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gullhaug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • Telefon: 90878374
  • E-post: lil@lil.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lil.no
  • Koordinator: Geir Røkke
  • Videomåler: Arne Kristian Hove
  • Rennleder: Lars Myhrum
  • TD: Marianne Mowé
  • Ass. TD: Lasse Klemet Kollerud

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarflot, August Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakkene, Jørgen Fossen Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Sander August Næss Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midelfart, Henrik Nesset Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midelfart, Johannes Nesset Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen-Rustad, Isak Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtten, Konrad Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennhovd, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brynhildsen, Oskar Andreas Rinden Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Emil Smith Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Håkon Vesterkjær Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersrud, Kasper Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Anders Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Thorbjørn Forbord Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Kornelius Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mellem, Storm Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Söder, Storm Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Lars Andre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie-Reininger, Kasper Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westbye, Fredrik Rolseth Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanken, Marius Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansteensen, Haakon Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Sebastian Fossberg Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtten, Kristoffer Flaten Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Torkil Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hald, Mads Damman Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvinge, Bendik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanken, Thomas Jansen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dovland, Eirik Syrdalen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Sebastian Miles Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riddervold, Teodor Slaatsveen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Philip Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berglund, Mats Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bronken, Oliver Amadeus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Aleksander Fosmo Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramstad, Aleksander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiten, Håkon Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæves, Kristoffer Nordmo Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalen, Sondre Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fein, Nicholas Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melin, Philip Carl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Billington, Johanne Anti Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bø, Inger Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Due-Sørensen, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Martine Juul Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Othilie Olstad Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørn-Afnan, Mathilda Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Jenny Marie Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enge, Mie Høksnes Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Julia Forfang Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaarder, Elise Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Åse Holthe Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølstad, Hermine Sundsby Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønne Eriksson, Nora Linnéa Olava Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molland, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molland, Julie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Sophie Caroline Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Törnqvist, Nelly Leonie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valderhaug, Thea Omang Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vannes, Ingeborg Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Emblem, Nora Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Forsmo, Elle Solstad Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjemhus, Isla Grace Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjennbakken, Marie Frydenberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Sigrid Eidseter Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kostveit, Marie Aas Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordal, Caroline Elise Rankin Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Patey, Lilje Lopes Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Julie Hammersmark Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torsteinsen, Olea Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Thea Olivia Fjæra Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersrud, Helle Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winge, Victoria Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Maria Willumsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rud, Pernille Alexandra Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due-Sørensen, Celine Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kofoed, Sofie Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystrøm, Linnea Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum, Maria Forfang Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Jenny Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olerud, Tilde Arstal Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF