Hopp til innhold

Nava-sprinten - KM-junior-senior

Åpent kretsrenn alle klasser. KM-junior-senior. PS: Klassen G12 eksisterer egentlig ikke, selv om den fins på arrangementet. Det kom inn påmeldinger i denne før vi oppdaterte klassene. Påmeldinger i G12 vil bli endret til 11-16 år. Se forøvrig invitasjon for info

  • Når: 05.03.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vinne Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

11 år - veteran - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Ukkelberg, Fredrik Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse 11 år - veteran Øvelse sprint klassisk

8-10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjartnes, Ola Kolberg Klubb Stiklestad IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flyum, Jonathan Klubb Stiklestad IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Erling Seeberg Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravlo-Morland, Magritt Klubb Leksdal IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse 8-10 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix