Hopp til innhold

Hållingenrennet

NA-karusellrenn, Sprint klassisk

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Høylandet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse Åpen Klasse Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlien, Ariel Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brevik, Isak Linmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mælen, Jakob Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskum, Birk Klubb Harran IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørhusdal, Julian Grongstad Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brembu, Johan Kristian Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furre, Milan Nikolai Elverum Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haldorsen-Fiskum, Leon Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyldum, Viljar Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vengstad, Lukas Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Oliver Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørhusdal, Gabriel Grongstad Klubb IL Hållingen Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lilleberre, Ole Samuel Klubb IL Hållingen Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Even Klubb Terråk IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nylenden, Heine Johannes Røen Klubb IL Hållingen Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Nilsen Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørhusdal, Marion Grongstad Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brembu, Mathilde Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nylenden, Siri Maria Røen Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekkvassmo, Signe Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Andrea Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Agnes Klubb Harran IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hognes-Grongstad, Eva Klubb IL Hållingen Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Okstad, Agnes Klubb IL Hållingen Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saugestad, Amalie Aspnes Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldorsen-Fiskum, Kristine Klubb IL Hållingen Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Okstad, Hedda Klubb IL Hållingen Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skarstad, Emilie Tyldum Klubb IL Hållingen Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Ola Jo Klubb Harran IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

Åpen Klasse - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Alde Andrea Rohde Klubb Grong IL Klasse Åpen Klasse Øvelse Fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix