Hopp til innhold

Fischerrennet

Startlister https://live.eqtiming.com/53011#contestants OBS! Endring av distanser: G/J 8-9 1km, G/J 10-12 2km, G/J 13-14 3km, G/J 15-16 5km, K17-senior 5km, M17-senior 10km Fischerrennet vil bli arrangert 29. februar 2020 av Nittedal IL. Rennet er FLYTTET til Varingskollen, Sloraveien 2, 1488 Hakadal. Rennet inngår i Sparebank1-Cupen for 13/14 åringer. Fischerennet går i år i klassisk stil, og er åpent for alle klasser, også funksjonshemmede. Informasjon om rennet er å finne på skigruppas hjemmeside https://nittedalil.no/ski/ I høyre meny velg "skirenn" Start kl 10.00

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hakadal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 75 1486 NITTEDAL
  • Telefon: 63790020
  • E-post: fischerrenn@gmail.com
  • Kontonummer: 20302344532
  • Hjemmeside: http://www.nittedalil.no/ski/
  • Rennleder: Espen Solberg
  • Koordinator: Knut Nystad
  • Rennleder: Ida Haukåen Stødle
  • Ass. TD: Steinar Hagen
  • TD: Stig Hemstad

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eek, Mathias Klubb Sørum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Even Skogseide Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nill, Benjamin Bjørn Torgersen Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teie, Sander Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordsveen, Konstantin Kiril Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Kristoffer Olstad Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eek, Marcus Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillebo, Halvor Klubb Sørum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høe, Andreas Mutonga Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafen-Sparby, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryengen, Iver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dørum, Jonas Hemstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernæs, Thormod Mathias Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliussen, Paulus Elias Weydahl Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Thorstein Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkestuen, Jonathan Leander Nygren Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gillebo, Olav Klubb Sørum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Anders Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Jonathan Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gravås, Sander Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haarde, Christoffer Blom Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Joakim Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilde, Even Belbo Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melgaard, Simon Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyvoll, Daniel Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud, Sigurd Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Udnæseth, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødemark, Felix Baltzer Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Lauritz Svinø Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cornelissen, Jiri Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksson, Mats Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Alvar Høiseth Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holtmoen, William Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvale, Sverre Kristensen Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindseth, Marius Teien Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Theodor Engström Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Skuli Freyr Klubb Sørum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riiser, Albert Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schanche, Christian Røstad Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Jens Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årtun, Martin Jean Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Louise Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gravås, Emilie Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melgaard, Silja Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsdal-karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryengen, Elen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steihaug-Lysell, Ingrid Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gohn, Henriette Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringstad, Maren Kristiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Frida Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørsdal-Myrlid, Maja Klubb Skimt - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkeland, Ida Røer Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Emblem, Nora Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Ovedie Småbakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Christina Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofosseter, Hannah Narbuvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Julie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Eva Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Hennie Murstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Merete Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Emilie Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gabrielsen, Ella Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillebo, Johanne Klubb Sørum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansson, Aurora Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen-Johnsen, Mathea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelkerud, Sara Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbakken, Elida Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stockman, Ylva Kvarsnes Klubb Hakadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weldingh, Ingrid Louise Wam Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ishoel, Ella Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kancieriute, Greta Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kringen, Berit Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Lilly Soleng Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møkkelgjerd, Nora Alette Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Emilie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Hennie Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørsdal-Myrlid, Silje Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix