Hopp til innhold

Team-stafett Leksvik

Teamstafett med 2 løpere pr lag for alderen 8 år til senior. Friteknikk. Liveresultater: http://liveresultater.no/livesider/index.php?arr=771

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: LEKSVIK
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 15.02.2020 Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340
Start 15.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Neverås, Magnar Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Erlend Neverås Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finsmyr, Stefan Martinus Berg Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finsmyr, Magnus Sollie Klubb Fjellørnen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrabakk, Marcus Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Eskil Neverås Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solheim, Rakel Gausen Klubb Fjellørnen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Johan Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thrana, Markus Gynnild Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Fjellørnen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Neverås, Oda Elisabeth Klubb Leksvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schei, Nora Frøseth Klubb Fjellørnen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjonbotn, Ada Klubb Leksvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørvik, Liv Olava Strømsli Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Lykke Albertine Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Emma Løkken Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Salbubæk, Annika Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Salbubæk, Ina Mathilde Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjonbotn, Vilde Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Siri Mari Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tetlimo, Kathrine Helen Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thrana, Thea Gynnild Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Åsland, Mathea Kristine Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Magnus Klubb Leksvik IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Killingberg, Johannes Ramberg Klubb Leksvik IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF