Hopp til innhold

Føllingrennet - KM 13-16 år, NTE-cup II

KM-klassisk 13-16 år. NTE-cup II, 13-16 år. Uttaksrenn stafett Hovedlandsrennet 2020 og Ungdomsstafetten i Holmenkolen

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Midterfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagmo, Sebastian Klubb Kvam IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkol, Eivind Håpnes Klubb Rygg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linmo, Marius Klubb Rygg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvistad, Siljan Saursaunet Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maaø-Bentzen, Benjamin Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Sigurd Elias Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linmo, Marie Klubb Rygg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestheim, Eline Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Ida Sivertsen Klubb Rygg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix